Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Albani
Cena:9.99 €

Doprajte si príjemnú atmosféru a maximálne pohodlie pri relaxácii. Dekoračné vankúšiky a obliečky na vankúšiky dokážu rýchlo doladiť i zútulniť každý interiér. Či už ich použijete v spálni, obývačke, detskej izbe alebo ako súčasť vonkajšieho posedenia. Obliečku na vankúšik Korfu zdobí žíhaný jednofarebný motív, ktorý dodá vášmu interiéru eleganciu.


 • Albani Záves s krúžkami Jake zelená, 135 x 245 cm
  Albani Záves s krúžkami Jake zelená, 135 x 245 cm

  Záves Jake skrášli vašu obývaciu izbu, spálňu či akúkoľvek inú izbu vašej domácnosti. Vďaka svojim farbám dodá atmosféru vášmu bývaniu a dobrej nálade. Záves je opatrený krúžkami s priemerom 4..

  12.99 €
 • VOG Bavlnená deka červená, 150 x 200 cm
  VOG Bavlnená deka červená, 150 x 200 cm

  Príjemná bavlnená dečka vhodná nielen do chladného počasia. Nielen, že sa do nej môžete zababušiť pri obľúbenom filme, ale tiež poslúži ako vkusný doplnok do domácnosti...

  14.49 €
 • 4Home froté prestieradlo béžová, 100 x 200 cm
  4Home froté prestieradlo béžová, 100 x 200 cm

  Vyberte si to správne prestieradlo pre najdokonalejšie pohodlie pri spánku. Froté prestieradlo sa vyznačuje vyššou hrejivosťou a pružnosťou, preto ho odporúčame do chladnejších dní. Výhodou je aj..

  11.99 €
 • Stropní odprašovač s teleskopom,
  Stropní odprašovač s teleskopom,

  Peria stropné GUĽA disponuje hrubým závitom a je to výborná pomôcka ku smíčení rohov a krehkých alebo členitých objektov. V tejto variante je doplnená teleskopickou tyčou, 75/150 cm dlhú, ktorá..

  5.49 €
 • Stardeco Svietnik guľa 10 cm, VA450CS
  Stardeco Svietnik guľa 10 cm, VA450CS

  Dizajnový keramický svietnik v striebornej farbe. Svietnik môžete kombinovať s ďalšími prvkami tejto série...

  7.49 €© 2018 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt