Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fondue
Dodavateľ:Banquet
Cena:9.99 €

 Veselá 6-dielna sada na fondue Banquet Choco Hearts urobí vaše slávnosti nezabudnuteľné. Je vhodná pre čokoládu, syr a mäso fondue. Sada obsahuje: 1x keramická miska - pr. misky 11,5 cm, výška misky 7,5 cm 1x stojanček s držiakom pre čajovú sviečku, výška 8 cm 4x vidlička, dĺžka 15 cm


 • Fondue Tescoma SIESTA, pre 6 osôb
  Fondue Tescoma SIESTA, pre 6 osôb

  Vynikajúci pre prípravu a štýlové podávanie mäsového, syrového a čokoládového fondue, určené až pre 6 osôb. Dve nádoby - nerezová pre masové a keramická pre syrové a čokoládové fondue, 6..

  154.4 €
 • Lamart CARNE LT7007 23-dielna sada fondue,
  Lamart CARNE LT7007 23-dielna sada fondue,

  Nerezovo-smaltovaná sada fondue CARNE LT7007 pre prípravu štýlového servírovania mäsového, syrového, ale aj čokoládového fondue. Sada CARNE je vhodná až pre 6 osôb a je vhodná na každú..

  41.49 €
 • Tescoma Gustito čokoládové fondue pre 4 osoby,
  Tescoma Gustito čokoládové fondue pre 4 osoby,

  Tescoma GUSTITO čokoládové fondue pre 4 osoby. Elegantná súprava vynikajúca pre prípravu čokoládového fondue Tescoma Gustito. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného porcelánu, vidličky z kvalitnej..

  19.80 €
 • Set na fondue Star, zelená
  Set na fondue Star, zelená

  Veselý set na fondue urobí vaše večierky nezabudnuteľné. Je vhodný na prípravu čokoládového, syrového aj mäsového fondue.Sada obsahuje: 1x keramická miska 1x stojanček s držiakom pre čajovú..

  7.59 €© 2018 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt