Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fondue
Dodavateľ:Toro
Cena:7.89 €

Fondue set sa skladá z dvoch keramických misiek 12 x 16,3 cm a zo šiestich nerezových vidličiek s drevenou rukoväťou. Rozmer vidličky: 17,7 x 0,8 cm.Je vhodný pre netradičnú prípravu pokrmov. Iste zaujme aj ako darček alebo dekorácia. Je ľahko umývateľný, misky sú vhodné do umývačky riadu.


 • Toro Sada mlynčekov na soľ a korenie v stojane
  Toro Sada mlynčekov na soľ a korenie v stojane

  Set 2 kusov mlynčekov v praktickom stojančeku. Mlynček na soľ a korenie je praktický pomocník pri dochucovaní potravín.Tento mechanický mlynček je vďaka modernému designu vhodný aj ako dekorácia na stôl..

  13.69 €
 • Porcelánová kanvica na čaj alebo kávu 1 l
  Porcelánová kanvica na čaj alebo kávu 1 l

  Kanvica na prípravu čaju alebo kávy zaujme elegantným vzhľadom a jemným dekorom. Je vyrobená z kvalitného porcelánu, vďaka ktorému si uchová krásny vzhľad dlhú dobu. Kanvica je doplnená pokrievkou...

  14.99 €
 • Orion Dochucovacia súprava Sweet Home
  Orion Dochucovacia súprava Sweet Home

  Dochucovacia súprava v bielom prevedení s dekorom Sweet Home je vyrobená z kvalitnej keramiky. Krásne vyladí váš prestretý stôl. Obsahuje soľničku a koreničku, ktoré sú uložené v praktickom..

  4.69 €© 2018 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt