EP Line Toaletná voda Frozen EDT 30 ml a peračník

EP Line Toaletná voda Frozen EDT 30 ml a peračník

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detská kozmetika
Dodavateľ:EP Line
Cena:10.04 €

Frozen, alebo ak Ľadové kráľovstvo je príbeh o dvoch sestrách, ktoré bojujú o ochranu ich kráľovstva, každá volí inú cestu, ale obe preukážu svoju odvahu, silu i rozhodnosť. O tom je aj tento parfum, ktorý je sladký ako tváre oboch princezien a zároveň silný ako ich osobnosť. Balenie obdahuje EDT 30 ml a peračník na zips. Zloženie toaletné vody Hlava Kvety Srdce Ovocie Základ Pižmo Všetky výrobky sú hypoalergénne a dermatologicky testované.


 • EP Line Toaletná voda Frozen EDT 30 ml a peračník
  EP Line Toaletná voda Frozen EDT 30 ml a peračník

  Frozen, alebo ak Ľadové kráľovstvo je príbeh o dvoch sestrách, ktoré bojujú o ochranu ich kráľovstva, každá volí inú cestu, ale obe preukážu svoju odvahu, silu i rozhodnosť. O tom je aj tento parfum, ktorý je sladký ako..

  10.04 €
 • Hansaplast Cars náplasť 16ks
  Hansaplast Cars náplasť 16ks

  Detská vodeodolná náplasť. Bezbolestne snímateľná náplasť s motívmi Disney filmu Autá. Náplasť je odolná voči vode a nečistotám. Šetrná k detskej pokožke, bezbolestne snímateľná. Farby použité na náplasti sú pre..

  1.85 €
 • Hansaplast Junior Princess náplasť 16ks
  Hansaplast Junior Princess náplasť 16ks

  Junior náplasť Princezné je šetrná k citlivej detskej pokožke, bezbolestne snímateľná. Odolná voči vode a nečistotám. Farby použité na náplasti sú pre deti bezpečné. Použitie: Vyčistenú ranu prelepte náplasťou...

  1.85 €
 • Labello Hydro Care 4,8g
  Labello Hydro Care 4,8g

  Labello Balzam na pery Hydro Care intenzívna hydratácia a starostlivosť pre svieže a krásne hebké pery...

  2 €
 • Aquaint 100% prirodzená dezinfekčná voda 50ml
  Aquaint 100% prirodzená dezinfekčná voda 50ml

  100% prirodzená dezinfekčná voda na ruky, pokožku, ústa a pod. Aquaint je bezpečná, prirodzená dezinfekčné voda šetrná k životnému prostrediu. Je "prirodzená" pretože jej jedinými zložkami sú voda a..

  3.24 €
 • Cosmos Rýchloobväz Aqua strips 10 ks
  Cosmos Rýchloobväz Aqua strips 10 ks

  Transparentné vodotesné delené náplasti pre diskrétne a optimálne ošetrenie drobných poranení. Sprchovanie aj kúpanie je s touto náplasťou úplne bez problémov. transparetný náplasť neprepúšťa vodu nezlepujú sa s..

  1.53 €
 • Difrax Detská manikúra ružová
  Difrax Detská manikúra ružová

  Detská manikura Difrax ružová obsahuje nožnice so zaoblenými koncami, klieštičky na nechty a mäkký pilníček pre nepoddajné miesta vhodné už pre novorodencov dodávané v troch farebných variáciách vhodné aj ako darček..

  5.42 €© 2018 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt