Hansaplast Cars náplasť 16ks

Hansaplast Cars náplasť 16ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detská kozmetika
Dodavateľ:Hansaplast
Cena:1.85 €

Detská vodeodolná náplasť. Bezbolestne snímateľná náplasť s motívmi Disney filmu Autá. Náplasť je odolná voči vode a nečistotám. Šetrná k detskej pokožke, bezbolestne snímateľná. Farby použité na náplasti sú pre deti bezpečné. Charakteristika: šetrná k citlivej detskej pokožke, bezbolestne snímateľná odolná voči vode a nečistotám farby použité na náplasti sú pre deti bezpečné. Použitie: Vyčistenú ranu prelepte náplasťou.


 • Hansaplast Junior Princess náplasť 16ks
  Hansaplast Junior Princess náplasť 16ks

  Junior náplasť Princezné je šetrná k citlivej detskej pokožke, bezbolestne snímateľná. Odolná voči vode a nečistotám. Farby použité na náplasti sú pre deti bezpečné. Použitie: Vyčistenú ranu prelepte náplasťou...

  1.85 €
 • Labello Hydro Care 4,8g
  Labello Hydro Care 4,8g

  Labello Balzam na pery Hydro Care intenzívna hydratácia a starostlivosť pre svieže a krásne hebké pery...

  2 €
 • Sebamed Detský balzam na pery 4,8g
  Sebamed Detský balzam na pery 4,8g

  Veľmi jemný balzam na pery s ochranným komplexom na báze prirodzených lipidov denne chráni pery a udržuje ich jemné a zdravé. Návod na použitie: Balzam nanášajte na pery 2 × denne. Pri pobyte v suchom prostredí alebo pri..

  2.73 €
 • Aquaint 100% prirodzená dezinfekčná voda 50ml
  Aquaint 100% prirodzená dezinfekčná voda 50ml

  100% prirodzená dezinfekčná voda na ruky, pokožku, ústa a pod. Aquaint je bezpečná, prirodzená dezinfekčné voda šetrná k životnému prostrediu. Je "prirodzená" pretože jej jedinými zložkami sú voda a..

  3.24 €
 • Cosmos Rýchloobväz Aqua strips 10 ks
  Cosmos Rýchloobväz Aqua strips 10 ks

  Transparentné vodotesné delené náplasti pre diskrétne a optimálne ošetrenie drobných poranení. Sprchovanie aj kúpanie je s touto náplasťou úplne bez problémov. transparetný náplasť neprepúšťa vodu nezlepujú sa s..

  1.53 €
 • Cosmos náplasť rodinné balenie 10 ks
  Cosmos náplasť rodinné balenie 10 ks

  S balíčkom náplastí Cosmos Vás už neprekvapí žiadna menšia nehoda. súprava rôznych náplastí v plastovom obale súčasťou balenia sú nožnice pre pozdĺžne rezanie nedelených náplastí praktické vybavenie pre rodinné..

  2.18 €
 • Difrax Detská manikúra ružová
  Difrax Detská manikúra ružová

  Detská manikura Difrax ružová obsahuje nožnice so zaoblenými koncami, klieštičky na nechty a mäkký pilníček pre nepoddajné miesta vhodné už pre novorodencov dodávané v troch farebných variáciách vhodné aj ako darček..

  5.42 €
 • Chicco Tyčinky vatové anatomické - 90 ks
  Chicco Tyčinky vatové anatomické - 90 ks

  Vatové tyčinky vhodné na čistenie detských ušiek, anatomický tvar. Zabraňujú poškodeniu ušného bubienka. Konce sú vyrobené zo 100% bavlny...

  2.87 €
 • Chicco Nožnice ružové + biely kryt
  Chicco Nožnice ružové + biely kryt

  Nožnice s okrúhlou špičkou ružové + biely kryt. Kovové časti nožníc neobsahujú nikel...

  3.6 €© 2018 Domáce potreby, Plachty, Deky, Prehozy, Bambusové uteráky, Antialergické paplóny a vankúše, Prehozy Exkluzív, Obojstranné prehozy, Bavlnené prehozy: Kontakt